Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

H.O.S.T

Aaa gitmek 
+21
MeLaNkoLi_LiFe
aze_girl.
qost_iz_raya
defender
Sally(again)
ZuZu
MONTINO
paolin
heartless_girl
Pirate_of_Caspian
Darkness
_El_Senyor_de_la_Noche_
IDeaLka
İn bad Mood
FuCkEn_LiFe
catch-22
Jale
Dracula
Rock_Boy
H.O.S.T FIGHTER
inteligent
25 posters
Səhifə : nceki  1, 2, 3  Sonraki
MüəllifIsmarıc
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

İsmarıc sayı : 60
Şəhər/Ölkə : Baki
Registration date : 11/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 12 Avq. 2008 - 20:33

1.Cunki HOST ferqlidi.Onlar mashin qiz pul movzusunda yazmirlar.Onlar realistdirler.Menim kimi bu cemiyyete nifretleri var deyisdirmek isteyirler,yaxshiliga calisirlar,avaraliga yox,savadsizliga yox,pozgunluga yox,alcaqliga yox,dinsizliye yox,yaltaqliga yox.Cunki onlar azadliq isteyirler.Ve men de bunlarin hamisini isteyirem.HOSTun butun replerinde olan fikirler sanki menim fikirlerim,nifretim, qezebim.Bunlara gore......
2.Indiyedek Xoshlamadigim bir cehet o olub ki, Menim Mubarizem repinde "Guldurme fanatlarimi buraxaram ustune" sozu olub.Men onsuzda fanat deyilem,hec vaxtda olmaram hec kimin fanati.Sadece HOSTa yarashdirmadim bu sozu,esasen de Qaraqana
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

İsmarıc sayı : 87
Şəhər/Ölkə : Baki/6 mkrn
Registration date : 09/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 12 Avq. 2008 - 23:17

Pirate_of_Caspian yazıb:
1.Cunki HOST ferqlidi.Onlar mashin qiz pul movzusunda yazmirlar.Onlar realistdirler.Menim kimi bu cemiyyete nifretleri var deyisdirmek isteyirler,yaxshiliga calisirlar,avaraliga yox,savadsizliga yox,pozgunluga yox,alcaqliga yox,dinsizliye yox,yaltaqliga yox.Cunki onlar azadliq isteyirler.Ve men de bunlarin hamisini isteyirem.HOSTun butun replerinde olan fikirler sanki menim fikirlerim,nifretim, qezebim.Bunlara gore......
2.Indiyedek Xoshlamadigim bir cehet o olub ki, Menim Mubarizem repinde "Guldurme fanatlarimi buraxaram ustune" sozu olub.Men onsuzda fanat deyilem,hec vaxtda olmaram hec kimin fanati.Sadece HOSTa yarashdirmadim bu sozu,esasen de Qaraqana
Mende H.O.S.T-un fanati deyilem,H.O.S.T-u ozume dost sayiram,amma menede o cumle chatmadi!Bu cumlenin menasini QaraQandan forum vasitesi ile sorushdum,tessufler cavab gelmedi.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

İsmarıc sayı : 138
Şəhər/Ölkə : so interesting??
Registration date : 08/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 6:20

_El_Senyor_de_la_Noche_ yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
Mende H.O.S.T-un fanati deyilem,H.O.S.T-u ozume dost sayiram,amma menede o cumle chatmadi!Bu cumlenin menasini QaraQandan forum vasitesi ile sorushdum,tessufler cavab gelmedi.
QaraQan burda deyil axi USA e gedibler o biri forumda Mete gil cavablayirdilar yeqin onlar gelenden sonra cavablandiracaqlar! essi teki sag salamat gelib Allahin izniyle catsinlar gerisi asandi!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

İsmarıc sayı : 75
Şəhər/Ölkə : GENCE
Registration date : 07/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 10:46

inteligent yazıb:
1 Niye diger reperlar yox H.O.S.T?
2 H.O.S.T-da ne chatishmir ve ya xoshunuz gelmir?

1. cunki men HOST-da ozumu tapmisham, eshitmek istediklerimi HOST-un replerinde eshidirem...
2. Dervish chatishmir, bir de bashqa chatishmamazliqlar var o da zamanla duzelecek
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 23:11

FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
QaraQan burda deyil axi USA e gedibler o biri forumda Mete gil cavablayirdilar yeqin onlar gelenden sonra cavablandiracaqlar! essi teki sag salamat gelib Allahin izniyle catsinlar gerisi asandi!
Biz ne deyirik ki.Teki sag salamat gelsin.Biz bundan danismiriq axi.Hemishe replerinde insanlari gencleri yaxshi deyerlere,xosh niyyetlere cagiran birisinin bele demesi naraziliq yaradir.Menim mubarizem repi cox yaxshi yazilib,her shey eladi.Ancaq birce dene o sozu....Ozunden razi bir shekilde "Guldurme fanatlarimi buraxaram ustune" Xosh tesir bagislamaz axi...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 23:22

FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
Men forumda bu suali verende QaraQan Bakidaydi.Aprel ayinda.O vaxtlar forumda H.O.S.T-un ushaqlari aktiv idi.en geci 10 gunden-bir cavab yazirdilar.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 23:27

FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
Inshallah salamat qayidib gelerler!!Sende ele dedinki ele bil Amerikada internet yoxdu Ha-Ha
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
paolin

İsmarıc sayı : 6

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 15 Avq. 2008 - 22:04

niye mehz host---------mence host ferqlidir ve ferqli insanlarin alliancidir....host ideologiya, host mubarize, host usyan, host tek sen hem de hostcular destesi....
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 17 Avq. 2008 - 22:02

H.O.S.T Alliance RuuuuliiiiiT!!! , bidene xaiwim var....Clip cekesiz...oda olsa lap suuuper,olar Thank You
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 17 Avq. 2008 - 23:24

MONTINO yazıb:
H.O.S.T Alliance RuuuuliiiiiT!!! , bidene xaiwim var....Clip cekesiz...oda olsa lap suuuper,olar Thank You
Mende bu xahishe qoshuluram,isterdimki "Aglama" trackine chekilsin,ve ya "Gel gedek" trackine."Yene tek" olsa oda super olar
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
inteligent

inteligent

İsmarıc sayı : 19

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 18 Avq. 2008 - 11:41

he klip olsa lap super olar.esas da proza,sevgi yoxdur ve gel gedaya...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ZuZu

ZuZu

İsmarıc sayı : 7
Şəhər/Ölkə : Baku

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 18 Avq. 2008 - 15:09

[quote="catch-22"]
Darkness yazıb:
HOST superdi eeee...Mence en cox internet desteyi HOSTdadi..Hec bir rap qrupun bu qeder sayti yoxdu..Menimle razisiniz?
elbette D
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sally(again)

Sally(again)

İsmarıc sayı : 21
Şəhər/Ölkə : Baku/Azerbaijan
Registration date : 24/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 24 Avq. 2008 - 17:53

H.O.S.T superdi.Azerbaycanda demek olarki rapi H.O.S.T dircheltdi... H.O.S.T Alliance
Teshekkurler HOST!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 0:17

1.H.O.S.T-BEZILERI kimi yaltaq mahni,rep yazmir...sozu narsa duzunu deyir....
2.H.O.S.Tda maddi cehetden pul catismir,mende imkan olsaydi restoran tikdirmek evezine onlari dunya arenasina cixardardim
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 9:09

1.ona gore ki, H.O.S.Tu taniyana qeder ele bilirdim manim kimi fikirleshen yoxdu.ele bilrdim bu boyda dunyada tekem.fikirlehirdim goresen bu iyrenc cemiyyetden narazi olan, onu deyismey isteye 3-5 nefer yoxdu yeni.her defe kuchede yeriyende insanlara umudsuz baxirdim...sonra H.O.S.T galdi, Istamiram trackine qulaq asdim.birdan bira ureyimda umid ishigi emele galdi.axir ki axtardigimi tapdim.amma qorxdum ki arxasi galmaz...Shukur Allaha ki galdi.H.O.S.T butun fikirlerimizi kagiz uzerine kochurub hamiya chatdirir.H.O.S.T taniyannan her yerde onlarin raplarini yayiram.ve indiya qeder ele biri olmuyub ki, onlara qulaq asib beyenmesin. Thank You H.O.S.T Thank You H.O.S.Tcular.yaxshi ki sizi tanidim.indi kuchede gezende hamiya baxiram diqqetle, goresen HOSTcudur, ya yox deye...

2.ideal insan yoxdur hamida catishmamazliglar mutleq ki vardir.esas odu H.O.S.Tun 4atismamazliglari boyuk seyler deyil.

Butun H.O.S.Tculara teshekkurlar
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 21:22

qost_iz_raya yazıb:
1.ona gore ki, H.O.S.Tu taniyana qeder ele bilirdim manim kimi fikirleshen yoxdu.ele bilrdim bu boyda dunyada tekem.fikirlehirdim goresen bu iyrenc cemiyyetden narazi olan, onu deyismey isteye 3-5 nefer yoxdu yeni.her defe kuchede yeriyende insanlara umudsuz baxirdim...sonra H.O.S.T galdi, Istamiram trackine qulaq asdim.birdan bira ureyimda umid ishigi emele galdi.axir ki axtardigimi tapdim.amma qorxdum ki arxasi galmaz...Shukur Allaha ki galdi.H.O.S.T butun fikirlerimizi kagiz uzerine kochurub hamiya chatdirir.H.O.S.T taniyannan her yerde onlarin raplarini yayiram.ve indiya qeder ele biri olmuyub ki, onlara qulaq asib beyenmesin. Thank You H.O.S.T Thank You H.O.S.Tcular.yaxshi ki sizi tanidim.indi kuchede gezende hamiya baxiram diqqetle, goresen HOSTcudur, ya yox deye...

2.ideal insan yoxdur hamida catishmamazliglar mutleq ki vardir.esas odu H.O.S.Tun 4atismamazliglari boyuk seyler deyil.

Eynile raziyam seninle.Heqiqeten men de bezen oturub fkirlesirem ki,goresen menim kimi fikirlesen insan yoxdu?!Eynen senin kimi men de ilk defe Istemirem trackine qulaq asdiqdan sonra maraqlanmaga basladim HOSTla.Yene nese inam geldi ki,men tek deyilem.En azindan menim kimi fikirlesenler var.Yenede HOSTa qulaq asan lakin fikirlerle tamam ferqli olan insanlar da var.Kucede gezen de insanlara baxiram,lakin yene de ferq yoxdur.belke elesi var qulaq asir,amma sadece mahni xatirine,emellerde yoxdu,gormurem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 23:37

I LOVE H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

İsmarıc sayı : 157
Registration date : 31/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 2 Sen. 2008 - 20:18

Pirate_of_Caspian yazıb:
qost_iz_raya yazıb:

Eynile raziyam seninle.Heqiqeten men de bezen oturub fkirlesirem ki,goresen menim kimi fikirlesen insan yoxdu?!Eynen senin kimi men de ilk defe Istemirem trackine qulaq asdiqdan sonra maraqlanmaga basladim HOSTla.Yene nese inam geldi ki,men tek deyilem.En azindan menim kimi fikirlesenler var.Yenede HOSTa qulaq asan lakin fikirlerle tamam ferqli olan insanlar da var.Kucede gezen de insanlara baxiram,lakin yene de ferq yoxdur.belke elesi var qulaq asir,amma sadece mahni xatirine,emellerde yoxdu,gormurem

ona gore de biz enazindan bir-birimizi tanimaliyiq.mana maraglidi bu idealogilyanin ardinca geden neche nefer var??? biz ne qederik??? neche neferik??? galin en azindan bir-birimizi taniyaq!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 3 Sen. 2008 - 0:53

qost_iz_raya yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
qost_iz_raya yazıb:

ona gore de biz enazindan bir-birimizi tanimaliyiq.mana maraglidi bu idealogilyanin ardinca geden neche nefer var??? biz ne qederik??? neche neferik??? galin en azindan bir-birimizi taniyaq!!!
HOST-cular bir-birilerini tanimaq ucun gorusurler
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aze_girl.

aze_girl.

İsmarıc sayı : 23
Registration date : 02/09/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 3 Sen. 2008 - 20:46

H.O.S.T Alliance-i Istemirem trackindan sonra tanidim ve xoshum geldi.Chunki diger reperler mehshur olmaq uchun oxuyurlar amma H.O.S.T mehshur olmaq uchun deyil genc nesile xeyir vermek uchun oxuyurlar ,Azerbaycan repinin atasi sayilan shexs indiyene kimi hech vaxt genc nesili duzgun yola chekecek bir mövzuya toxunmuyub eyni zamandada ondan sonra chixmishlar sadece bir birine atishma repleri eshitmishdik amma H.O.S.T rep aleminde deyishiklik etdiler,en chox xoshuma gelen odur ki,ister bir yerde qonag olsunlar ister efire chixsinlar chox sadedirler.Ugurlarinin davamini arzu edirem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MeLaNkoLi_LiFe

MeLaNkoLi_LiFe

İsmarıc sayı : 46
Registration date : 03/09/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 3 Sen. 2008 - 23:47

aze_girl. yazıb:
H.O.S.T Alliance-i Istemirem trackindan sonra tanidim ve xoshum geldi.Chunki diger reperler mehshur olmaq uchun oxuyurlar amma H.O.S.T mehshur olmaq uchun deyil genc nesile xeyir vermek uchun oxuyurlar ,Azerbaycan repinin atasi sayilan shexs indiyene kimi hech vaxt genc nesili duzgun yola chekecek bir mövzuya toxunmuyub eyni zamandada ondan sonra chixmishlar sadece bir birine atishma repleri eshitmishdik amma H.O.S.T rep aleminde deyishiklik etdiler,en chox xoshuma gelen odur ki,ister bir yerde qonag olsunlar ister efire chixsinlar chox sadedirler.Ugurlarinin davamini arzu edirem

hostu men 2 gundu taniyiram daha dogrusu tanimiram bilen bilir men bura niye gelmishem (fuadi taniyanlar bilirki bura onun dediylerini etmeye gelmishem) ! hee qaldiki sozume hostun getirdiyi deyishiklikleri denen bizde bilekde ! men hecne gormurem ! birde burda gelib hostcu mostcu demekle deyil Istamiram trackina qulaq asirsiz agliviza geleni eliyirsiz sonra oy hostcuyam ay bag bele bostan bele danishmaqla deyilgerek emel edesen bakida cox gordum hostcu paltari geyinib sonra qizlarin daliyca biqeyret kimi baxirdilar ! besdirindee yeke kishishiz hostu indi gencler ferqlenme ve yeke xanaliq tripacliq ucun secirler ozlerini ferqli hiss edirler ama yenede eyni zibildiler ! hostcu olanda var ama 1-2 nefer qalanini apar tulla !!nece deyibsiz hostikler kecen il dedik istemirem hami ezberledi ami min neferden cemi biri emel eledi qalanin apar tulla hamisi lazimsiz fanatlar ! artiq eksik bir yazasi olsaz veya razborka elemek isteyen varsa buyursun zeng elesin 0557143595 alayina dalarim!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_puffy_

_puffy_

İsmarıc sayı : 12

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 5 Sen. 2008 - 10:52

MeLaNkoLi_LiFe
qaqaw altda yazdiqlarimi diqqetle oxu.yeqin her wey aydin olacag.
bratan sen ele bilirsen ele her defe hosta qulaq asannan sora ne ise deyiwmelidi?sobet onnan getmirki rapde deyilen her wey yerine yetirilmelidir.ama bu gun az-da bu arzularla yawayan 4ox insan var.bawqalarini bilmirem ama men hosta fikirlerimiz 4ox ust-uste duwur deye qulaq asiram ve azrapde bele menali rap deyen ikinci bir rapper veya qrup tanimiram.bezi weylerde var ki hostla razi deyilem.dunyani deyiwmek ise bir fikir olaraq qalacaq.4unki mene gore yer uzerinde bunu yalniz peygemberler ve allahin el4ileri eliye biler.birde urandi menali rap deyen,onunda stili ayridi.o ki qaldi ku4ede gorduylerive,eger olar bele eliyirdilerse demeli host4u deyiller.tekce koyney giyinmeyle hosted olmaq olmur.olar bu keyneyleri bilavasite bir 4ox yollarnan ele ke4ire bileller.istesen ardi var..

eger etrafli sobet ve ya bawqa bir wey u4un goruwmek istesen bir hosted kimi men hazir.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MeLaNkoLi_LiFe

MeLaNkoLi_LiFe

İsmarıc sayı : 46

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 5 Sen. 2008 - 14:20

_puffy_ yazıb:
MeLaNkoLi_LiFe
qaqaw altda yazdiqlarimi diqqetle oxu.yeqin her wey aydin olacag.
bratan sen ele bilirsen ele her defe hosta qulaq asannan sora ne ise deyiwmelidi?sobet onnan getmirki rapde deyilen her wey yerine yetirilmelidir.ama bu gun az-da bu arzularla yawayan 4ox insan var.bawqalarini bilmirem ama men hosta fikirlerimiz 4ox ust-uste duwur deye qulaq asiram ve azrapde bele menali rap deyen ikinci bir rapper veya qrup tanimiram.bezi weylerde var ki hostla razi deyilem.dunyani deyiwmek ise bir fikir olaraq qalacaq.4unki mene gore yer uzerinde bunu yalniz peygemberler ve allahin el4ileri eliye biler.birde urandi menali rap deyen,onunda stili ayridi.o ki qaldi ku4ede gorduylerive,eger olar bele eliyirdilerse demeli host4u deyiller.tekce koyney giyinmeyle hosted olmaq olmur.olar bu keyneyleri bilavasite bir 4ox yollarnan ele ke4ire bileller.istesen ardi var..

eger etrafli sobet ve ya bawqa bir wey u4un goruwmek istesen bir hosted kimi men hazir.

qaqaş nomremi yazmisam naraziligin varsa yazimla elaqedar zeng ele sohbetini ele!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_puffy_

_puffy_

İsmarıc sayı : 12

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 5 Sen. 2008 - 15:33

menim he4 neden narazi4iligim yoxdi.yazdiglarimda senin yazdiguva cavabdi
(051) 82 022 82

bu da menimki..
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
turk oglu turk

İsmarıc sayı : 8
Şəhər/Ölkə : Baku
Registration date : 20/08/08

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 16 Sen. 2008 - 7:15

qost_iz_raya

Daxil ol : B. Avq. 31, 2008 18:57
Ismarıclar : 77

Mövzu: Re: H.O.S.T Ç.a. 2 Sen. 2008 - 22:18

--------------------------------------------------------------------------------

Pirate_of_Caspian yazıb:
qost_iz_raya yazıb:
1.ona gore ki, H.O.S.Tu taniyana qeder ele bilirdim manim kimi fikirleshen yoxdu.ele bilrdim bu boyda dunyada tekem.fikirlehirdim goresen bu iyrenc cemiyyetden narazi olan, onu deyismey isteye 3-5 nefer yoxdu yeni.her defe kuchede yeriyende insanlara umudsuz baxirdim...sonra H.O.S.T galdi, Istamiram trackine qulaq asdim.birdan bira ureyimda umid ishigi emele galdi.axir ki axtardigimi tapdim.amma qorxdum ki arxasi galmaz...Shukur Allaha ki galdi.H.O.S.T butun fikirlerimizi kagiz uzerine kochurub hamiya chatdirir.H.O.S.T taniyannan her yerde onlarin raplarini yayiram.ve indiya qeder ele biri olmuyub ki, onlara qulaq asib beyenmesin. H.O.S.T H.O.S.Tcular.yaxshi ki sizi tanidim.indi kuchede gezende hamiya baxiram diqqetle, goresen HOSTcudur, ya yox deye...

ona gore de biz enazindan bir-birimizi tanimaliyiq.mana maraglidi bu idealogilyanin ardinca geden neche nefer var??? biz ne qederik??? neche neferik??? galin en azindan bir-birimizi taniyaq ???

BIZ COXUQ ,,, LAP COOOOOOXXX
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

H.O.S.T - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T   H.O.S.T - Sayfa 2 Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

H.O.S.T
Əvvələ qayıt 
2 səhifə (Cəmi 3 səhifə)Səhifə : nceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: H.O.S.T Alliance-
Keç: