Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

Adlarin Menalari..

Aaa gitmek 
+18
defender
aze_girl.
turk oglu turk
ZuZu
MONTINO
paolin
DeliFanat
heartless_girl
Pirate_of_Caspian
_El_Senyor_de_la_Noche_
FuCkEn_LiFe
YueMka
OLUMLE_TANQO
Darkness
Jale
catch-22
inteligent
Rock_Boy
22 posters
Səhifə : nceki  1, 2
MüəllifIsmarıc
turk oglu turk

İsmarıc sayı : 8
Şəhər/Ölkə : Baku
Registration date : 20/08/08

Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 20 Avq. 2008 - 13:11

twk... Azerbaijan
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aze_girl.

aze_girl.

İsmarıc sayı : 23
Registration date : 02/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 2 Sen. 2008 - 22:31

Hamisinin özune göre menali nikleri var,chox savadli ushaglardair,men shexsen H.O.S.T-un replerini dinleyende ve ya onlarin yazdiglari meqaleleri oxuýanda mene xosh tessir bagishlayir,chunki H.O.S.T-da evvelki reperler seviyyesiz mövzulara toxunurdular ve menasiz gelirdi Azerbaycan repi menim uchun amma H.O.S.T-dan sonra anladim ki Azerbaycan repi ar imish
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 8 Sen. 2008 - 0:23

aze_girl. yazıb:
Hamisinin özune göre menali nikleri var,chox savadli ushaglardair,men shexsen H.O.S.T-un replerini dinleyende ve ya onlarin yazdiglari meqaleleri oxuýanda mene xosh tessir bagishlayir,chunki H.O.S.T-da evvelki reperler seviyyesiz mövzulara toxunurdular ve menasiz gelirdi Azerbaycan repi menim uchun amma H.O.S.T-dan sonra anladim ki Azerbaycan repi ar imish
duzdur...host bir az da calissa basi axmaq replerle dolmus genclere repin ne olduqunu tam basa sala biler..hele ki alinir pis deyil....respect.....
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
duzsoz

duzsoz

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : koleler weheri
Registration date : 16/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 17 Sen. 2008 - 0:18

[quote="Rock_Boy"]Qaraqan - hem qani qaraligi, hem aqressivliyi bildirir. Qaraqan hem de sehra bitkisidir. Chox tenha ve lazimsiz, tikanli sehra bitkisi. Bundan bashqa qara ile qirmizi rengin birlehmesi olaraq bu da qaydasizliq ve xaosun isharesidir. Torpaqdan yaranmish qan. insan.

AID - olum tanrisi

PRoMete - Perviz Ramiz oglu Mete...ilk evvel adi Mete olub..daha sonra Perviz qoyublar adini..

ErranT - error sozundendi..error ise sehv menasini verir..insanlar heyatda cox sehvler edir....onlarin sehvini ErranT ozune leqeb secib..

Feck - ushagliqda Fək deye muraciet edirdiler...cunki adi Ferhad idi...alyansdada leqebi oldugu kimi qalib...

Jamal_Ali ( Negative ) - Neqativ olmasi...agresiya...Camal adi Ali ise Aliyev familyasindan goturulub..xarici pasportdada Jamal Ali yazilib...

Felon De Jure - qanuni cinayet...(xronika repinde de deyilir)

------------------------------------

superrr!cox saq ol ki menalarin yazdun !bunu coxdan bilmek isteyirdim
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Azad H.O.S.T.cu

İsmarıc sayı : 3
Şəhər/Ölkə : Baki Azerbaycan
Registration date : 18/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 17 Sen. 2008 - 22:22

Her sey eladi..Adlar super..sadece men onu basa duse bilmirem ki,niye qrupdan cixmis diger uzvlerin adlarinin menasi verilir amma Dervish in adinin menasi verilmir.Sohbet yox ki,onun adinin menasini bilirem amma digerlerini de bilirdim.Bu duz cixmir axiiii...Eger eks uzv sohbeti gedirse Felon de Jure Errant ve Jamal_Ali nin de adlarinin menasini dememeliydiniz Hormetli Rock Boy
Bagislayin bir az sert yzdim ama haqsizliga dozumum yoxdu....Bele deki en yaxsi ad AiD ve Qaraqanin adlaridi... Off Topic
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Turalfot

Turalfot

İsmarıc sayı : 76
Şəhər/Ölkə : Baki - Ehmedli
Registration date : 12/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 13:53

Hamsinin adlarinin menalarin bilirdim, errantinkindan basqa, indi bildim. AID hem de yeralti seltenet allahinin adi olub, bunu unutmayin
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.turalfot.azeriblog.com
scooter

scooter

İsmarıc sayı : 5
Şəhər/Ölkə : Paris Fransa
Registration date : 14/04/09

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 14 Apr. 2009 - 23:28

bilirem DERVISH çixib
amma onun adinin menasini bilmek istiyerdim
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Adlarin Menalari..   Adlarin Menalari.. - Sayfa 2 Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Adlarin Menalari..
Əvvələ qayıt 
2 səhifə (Cəmi 2 səhifə)Səhifə : nceki  1, 2

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: H.O.S.T Alliance-
Keç: