Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

Sevirsinizmi?

Aaa gitmek 
+20
Death_Angel
Turalfot
duzsoz
OLUMLE_TANQO
H.O.S.T - ka
Someone.
MeLaNkoLi_LiFe
aze_girl.
defender
qost_iz_raya
Olumu_Gozleyen
MONTINO
paolin
Pirate_of_Caspian
heartless_girl
catch-22
Jale
IDeaLka
FuCkEn_LiFe
_El_Senyor_de_la_Noche_
24 posters
Səhifə : 1, 2, 3  Sonraki
MüəllifIsmarıc
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

İsmarıc sayı : 87
Şəhər/Ölkə : Baki/6 mkrn
Registration date : 09/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 10 Avq. 2008 - 21:36

Sevirsinizmi???
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

İsmarıc sayı : 138
Şəhər/Ölkə : so interesting??
Registration date : 08/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 10 Avq. 2008 - 21:43

valla qiz miz sevmirem ama Allahi valideyinleri qardashimi canimdan cox sevirem!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
IDeaLka

IDeaLka

İsmarıc sayı : 30
Registration date : 07/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: .....   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 10 Avq. 2008 - 22:23

Sevirem hemde bolwe vsex na svete.(konecno je Allahdan sonra on..)
On moya edinsvennaya potderjka na etom svete...
Jelayu vsem takoy cudesnoy lubvi... D
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Jale

Jale

İsmarıc sayı : 43
Registration date : 06/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 10 Avq. 2008 - 22:57

xeyir, indiye kimi hec kimi sevmemishem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 11 Avq. 2008 - 6:56

Ne qeder adam taniyiram sevgiden danishir sevir ama hele xeyir tapanina rast gelmemishem D
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
catch-22

catch-22

İsmarıc sayı : 25

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 11 Avq. 2008 - 9:00

Sevgi Olur Qanadlarla Elvan Sehirli Hislerle
Sevgi Olmur Saytdan Hazir Goturulmus SMSlerle
Vallah Bu Dunyada Sevgi Olmayib Olmayacaqda!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

İsmarıc sayı : 75
Şəhər/Ölkə : GENCE

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 12 Avq. 2008 - 11:36

sevirem... hem de cox... amma coxlu problemler var... :'( ya ailem ya da o... hec birinden keche bilmirem... hemin insana sevdiyimi deye bilmirem... hem utancaqliq... hem qorxu... ehhhhhh....... ne ise.... :'(
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 12 Avq. 2008 - 19:26

heartless_girl yazıb:
sevirem... hem de cox... amma coxlu problemler var... :'( ya ailem ya da o... hec birinden keche bilmirem... hemin insana sevdiyimi deye bilmirem... hem utancaqliq... hem qorxu... ehhhhhh....... ne ise.... :'(

Mennen sene meslehet.Eger ona sevdiyivi dimemisense,hechneyi gozleme.sora peshman olarsan,neceki men peshman olmusham,omrumun axirina qeder de bundan eziyyet chekecem.gecikmeyim xoshbext olmagima icaze vermir.peshmanchiliqda bildiyin kimi fayda vermir :'(
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 10:04

_El_Senyor_de_la_Noche_ yazıb:
heartless_girl yazıb:
sevirem... hem de cox... amma coxlu problemler var... Crying or Very sad ya ailem ya da o... hec birinden keche bilmirem... hemin insana sevdiyimi deye bilmirem... hem utancaqliq... hem qorxu... ehhhhhh....... ne ise.... Crying or Very sad

Mennen sene meslehet.Eger ona sevdiyivi dimemisense,hechneyi gozleme.sora peshman olarsan,neceki men peshman olmusham,omrumun axirina qeder de bundan eziyyet chekecem.gecikmeyim xoshbext olmagima icaze vermir.peshmanchiliqda bildiyin kimi fayda vermir Crying or Very sad

cox saqol, amma artiq gecdir... nece deyerler cox sevginin sonu ayriliqmish bizimki de ele oldu... bax yene de -GETME,SENI SEVIREM deye bilmedim... Crying or Very sad kash bu qururumu tullaya bilerdim... omru boyu onu unutmayacam...indi hami sevinecek... hami: anam,qohumlar... hami!!! hami...!!! bir tek men ve o kederli olaciq... hami arzusuna chatdi,,, qoy sevinsinler hemisheki kimi goz yashi,tenhaliq mene qalsin... ne zaman uzum gulubki de inden sonra da gulsun... Crying or Very sad Sad
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

İsmarıc sayı : 60
Şəhər/Ölkə : Baki
Registration date : 11/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇər. 13 Avq. 2008 - 15:41

Sevmirem.Bele sheylere hele vaxt yoxdur.Hem vaxt gelende o ozu gelib meni tapacaq
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
paolin

İsmarıc sayı : 6

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeC. 15 Avq. 2008 - 22:34

Smile

sevirem hem de cox...

...amma imkansiz...here bir cure anlayir sevgini ...kimi hec anlamir...kimi yanindan kecir...kimi gecikir...kimi telesir...amma olacaga care olmur...sevin ki sevilesiniz ve bu duygunun gozelleyini hiss edin...acilarla, sevinclerle...her sheyi ile....
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeC. 15 Avq. 2008 - 23:02

heartless_girl yazıb:
heartless_girl yazıb:
sevirem... hem de cox... amma coxlu problemler var... Crying or Very sad ya ailem ya da o... hec birinden keche bilmirem... hemin insana sevdiyimi deye bilmirem... hem utancaqliq... hem qorxu... ehhhhhh....... ne ise.... Crying or Very sad

Mennen sene meslehet.Eger ona sevdiyivi dimemisense,hechneyi gozleme.sora peshman olarsan,neceki men peshman olmusham,omrumun axirina qeder de bundan eziyyet chekecem.gecikmeyim xoshbext olmagima icaze vermir.peshmanchiliqda bildiyin kimi fayda vermir Crying or Very sad

cox saqol, amma artiq gecdir... nece deyerler cox sevginin sonu ayriliqmish bizimki de ele oldu... bax yene de -GETME,SENI SEVIREM deye bilmedim... Crying or Very sad kash bu qururumu tullaya bilerdim... omru boyu onu unutmayacam...indi hami sevinecek... hami: anam,qohumlar... hami!!! hami...!!! bir tek men ve o kederli olaciq... hami arzusuna chatdi,,, qoy sevinsinler hemisheki kimi goz yashi,tenhaliq mene qalsin... ne zaman uzum gulubki de inden sonra da gulsun... Crying or Very sad Sad
Inshallah her shey yaxshi olar,darixma...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeŞ. 16 Avq. 2008 - 9:33

heartless_girl yazıb:
heartless_girl yazıb:

Inshallah her shey yaxshi olar,darixma...

cox saqol,yegin ki bele meslehetmish...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 17 Avq. 2008 - 14:41

sevgiye inanan insanlarin sayi yavash yavash dushur bu gedishle birazdan hec qalmayacaq her kes sevgide bir xeyir gudur nese cikar gorur ! pulu sevenler ise menden menim sevgiye inamimi aldilar :'( Allah hec kime menim cekdiklerimi cekdirmesin! Allah sevenleri ayirmasin sevdikleriniz qedrini bilin heckimi eleshtirmeyin beyendiyseniz sevin beyenmediysez qelb qirmayin yaxshi yolla basha salin birde heckimde nese xeyir gozlemeyin sevmek ucun sebeb lazim deyil!!!neqederki bu dunyada vefasizlar yalancilar var bu dunyada saf sevgi olmayacaq! neyse qemli danishdim hadi bays !
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB. 17 Avq. 2008 - 22:21

Nevaxsa sevmiwem, ama hec istemezdim sevim...
Sevgi cadu kimidi qanla cekilmiw pentaqramma,
Sag olsaydi Wekspir menim heyatimnan yazardi dramma...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 19 Avq. 2008 - 12:46

Men evvelde yazmishdim sevmirem.Indi bezi sheyler elave etmek isteyirem.Heqiqeten menim de sevgiye inamim azalib.Insanlara baxiram o qeder sevgili adiyla gezenler var ki.Sevgi o qeder ucuzlashib ki.Sevgi opushmek, parkda edebsizce her kesin gozu qarshisinda qeyretsizcesine qirishmaqmisidir?Sevgi seni sevirem deyib xeyanet etmekmidir?Eger sevgi bunlardisa demeli sevgi xasiyyetsizlikdir,iradesizlik,pozgunluqdur!Sevgi indi budur!
Nese HOSTun "Sevgi yoxdur" repi yadima dushdu.Neyse, bele sevgiye ehtiyac duymuram
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 25 Avq. 2008 - 3:15

Pirate_of_Caspian yazıb:
Men evvelde yazmishdim sevmirem.Indi bezi sheyler elave etmek isteyirem.Heqiqeten menim de sevgiye inamim azalib.Insanlara baxiram o qeder sevgili adiyla gezenler var ki.Sevgi o qeder ucuzlashib ki.Sevgi opushmek, parkda edebsizce her kesin gozu qarshisinda qeyretsizcesine qirishmaqmisidir?Sevgi seni sevirem deyib xeyanet etmekmidir?Eger sevgi bunlardisa demeli sevgi xasiyyetsizlikdir,iradesizlik,pozgunluqdur!Sevgi indi budur!
Nese HOSTun "Sevgi yoxdur" repi yadima dushdu.Neyse, bele sevgiye ehtiyac duymuram
bak bide ne yazmish )))lan sen demi bole sheyler biliyon?? kanki sen kafayi acaip bozmushun aa benden sana solemesi yakinda thtali koyu boylarsin toparla len kendini ashk mak ince ishler bizlik diil sen biliyon bizim teoriyi a.q teorisi ! haa bide arashtirma yaptim sevgi hala varmish dileyenlerin bekleyenler gidin ariyin belki bulursunuz(nah bulursunuz)! gecen ay bi cocuk kendini asmishdi kiz icin dun kizin dugunuydu dushune biliyomusunuz ya oros** seveni diilde altinda BMW olani secdi bak ishte buna sevgi derim ama PARA sevgisi AC gozluluk !!! bide kanki birak bu ishleri ben seni biliyom sen toparlarsin kendini D bak bide diyo bele sevgiye ehtiyac duymuram lan sen neye ihtiyac duyarsin ben onu anlamadim ! hadi kankishim agama cushh yani CÜSSS
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 25 Avq. 2008 - 11:59

FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
bak bide ne yazmish )))lan sen demi bole sheyler biliyon?? kanki sen kafayi acaip bozmushun aa benden sana solemesi yakinda thtali koyu boylarsin toparla len kendini ashk mak ince ishler bizlik diil sen biliyon bizim teoriyi a.q teorisi ! haa bide arashtirma yaptim sevgi hala varmish dileyenlerin bekleyenler gidin ariyin belki bulursunuz(nah bulursunuz)! gecen ay bi cocuk kendini asmishdi kiz icin dun kizin dugunuydu dushune biliyomusunuz ya oros** seveni diilde altinda BMW olani secdi bak ishte buna sevgi derim ama PARA sevgisi AC gozluluk !!! bide kanki birak bu ishleri ben seni biliyom sen toparlarsin kendini D bak bide diyo bele sevgiye ehtiyac duymuram lan sen neye ihtiyac duyarsin ben onu anlamadim ! hadi kankishim agama cushh yani CÜSSS

dogrudan oglan qiz ucun ozunu asib???????/
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Olumu_Gozleyen

İsmarıc sayı : 39
Şəhər/Ölkə : Dark_City
Registration date : 16/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 25 Avq. 2008 - 13:37

Sevgi yalan bir cehennem
Onu hiss edirsen urekden
Ama o seni yari yolda buraxir gedir
Sonra ezablarina baxib kinaye ile gulur
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 26 Avq. 2008 - 0:14

Ehhh... Bu hele harasidi.men oglan taniyirdimki(indi tanimayim) Chatda tanish oldugu qiza gore,ozude qiz Izrailde qalir,valideynleri Izraile getmeyine icaze vermedikleri uchun ozunu asmishdi bloklarindan.Menasiz heyat,Menasiz olum.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 26 Avq. 2008 - 1:19

heartless_girl yazıb:
FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:

dogrudan oglan qiz ucun ozunu asib???????/
ele ağılsızlar coxdu! ama haksızda diiller hep kara gün goren insana her zaman intihar yardimci olur
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 12:46

Sevgi??? yeni bele bir shey ne vaxtsa olub??? Sad gormey istiardim esl sevgini. etrafimdaki iyrenc heyatda kucucuk bir sevgi isigi gormiyeli cooox olub...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeB.e. 1 Sen. 2008 - 13:13

sevirem ozu e neceeeee..........birini sevdim o meni sevmedi......nu unutmaq ucun basqasina meylimi saldim.....ona da vuruldum onu da sevdim......ama obirini de unuda bilmirem..........ikili sevgi yasamaq adama aci verir....cox cetindir.......bu da mene ders oldu seevende grek bir defe sevesen....nece ki dunyaya yalniz bir defe gelirsen
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 2 Sen. 2008 - 22:49

defender yazıb:
sevirem ozu e neceeeee..........birini sevdim o meni sevmedi......nu unutmaq ucun basqasina meylimi saldim.....ona da vuruldum onu da sevdim......ama obirini de unuda bilmirem..........ikili sevgi yasamaq adama aci verir....cox cetindir.......bu da mene ders oldu seevende grek bir defe sevesen....nece ki dunyaya yalniz bir defe gelirsen
cox guluncsen....
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitimeÇ.a. 2 Sen. 2008 - 23:13

defender yazıb:
Eslinde sen seni sevmiyeni sevirsen,ama o birisine ise baglanmisan.Bele veziyyetden chixish yolu tapsan menede de.5 ildi eyni veziyyetdeyem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Sevirsinizmi? Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevirsinizmi?   Sevirsinizmi? Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Sevirsinizmi?
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 3 səhifə)Səhifə : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: Ordan - Burdan-
Keç: