Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

HOSTU TANIMAYANLAR

Aaa gitmek 
+8
aze_girl.
Turalfot
qost_iz_raya
duzsoz
HOSTAli
_El_Senyor_de_la_Noche_
MONTINO
defender
12 posters
MüəllifIsmarıc
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeB.e. 8 Sen. 2008 - 0:05

H.O.S.T-U TANIMAYANLARA NECE TANIDIRSINIZ ? HOSTU SEVMEYENLERE NECE SEVDIRIRSINIZ?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeB.e. 8 Sen. 2008 - 0:12

MENIM BEZI DOSTLARIM VAR KI HOST HAQQINDA ANLAYISLARI BELE YOX IDI..MEN REPE QULAQ ASIRDIM HOSTUN REPLARINE....HER ZAMAN DEYIRDILER ..BESTI DE YIQISDIR O REPI...AMA SOZLERINE QULAQ ASMIRDILAR....TEBII KI MEN BUNU BELE QOYMAYACAQDIM....MEVBUR HEMISE DOSTLARIMIN YANINDA HOSTA QULAQ ASIRDIM...BIR GUN HODTUN "BIR DAMLA HEQIQET" PARCASINI DOSTLARIMA DINLETDIM.....VE BUNDAN SORA OMLARIN FIKIRLERI::::: aaa yaxsi sozleri var,Tural davay bulutuzla gonder o mahnini mene :::::: bir iki dostuma bu mahnini ginderenden sora tebii ki o birilerini de istemeye basladilar.....ve belelikle HOSTU dostlarima tanitdirdim ve sevdirdim
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 21:28

mendede bele bir hal olub...mehlede men H.O.S.Ta qulaq asanda bezileri deyirdiler: ala besdida H.O.S.Ta qulax asdun,ne qeder olar alaaaaa?????
sora men olara H.O.S.Tun diskini verdim,qulaq asdilar,dinlediler....
sabahsi gun mene bele bir sual verdiler:H.O.S.Tun koyneyini hardan tapa bilerem))))))))
H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

İsmarıc sayı : 87
Şəhər/Ölkə : Baki/6 mkrn
Registration date : 09/08/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:26

H.O.S.T-u tanimayanlara tanitdirmaq uchun en asan yol."Esmeralda" tracki.chox sade,tez basha dushulen ve tesiredici...( Shexsi tecrubemnen) Cool
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:29

_El_Senyor_de_la_Noche_ yazıb:
H.O.S.T-u tanimayanlara tanitdirmaq uchun en asan yol."Esmeralda" tracki.chox sade,tez basha dushulen ve tesiredici...( Shexsi tecrubemnen) Cool
men ise "bir damla heqiqet" trackini qulaq asdirdiqdan soa hostu sevmeye baslayiblar Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
HOSTAli

HOSTAli

İsmarıc sayı : 3
Şəhər/Ölkə : Lonely City
Registration date : 19/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 15:39

mende ele veziyyetinen uzleshirem amma 2-3 track larini telefonda dinledirem ondan sonra deyirler o mahniyi gonder Smile amma her kesin oz zovqu var mecbur ede bilmerik Hmm
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.ZOR.az
duzsoz

duzsoz

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : koleler weheri
Registration date : 16/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 17:30

men aqentda mecburi hamiya olarin rpelarni gonderirem sora bawlayirlar maraqlanmaqa)
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 18:35

Gəl gedəy, İstəmirəm, Mənim mübarizəm bu tracklarda HOST ideologiyası tam əks olunub (qismən tam) ona gorə də məncə bunlara qulaq asdırmaq lazımdı birinci.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 18:36

defender yazıb:
men ise "bir damla heqiqet" trackini qulaq asdirdiqdan soa hostu sevmeye baslayiblar Smile

Bir damla həqiqət H.O.S.T-un deyil !!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
duzsoz

duzsoz

Şəhər/Ölkə : koleler weheri
Registration date : 16/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 18:52

duzdu 1 damla heqiqet 2006 da yazilib HOST ise 2007de yaranib
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 19:04

duzsoz yazıb:
duzdu 1 damla heqiqet 2006 da yazilib HOST ise 2007de yaranib

aha Bİr DAmla Həqiqət Jamal Ali ilə PRoMetenindi HOSTa qədərki mahnıdı.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Turalfot

Turalfot

İsmarıc sayı : 76
Şəhər/Ölkə : Baki - Ehmedli
Registration date : 12/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 21:39

.

Redaktə edən: Turalfot, son redaktə tarixi: C.a. 1 İyul 2010 - 14:24, cəmi 1 dəfə
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.turalfot.azeriblog.com
qost_iz_raya

qost_iz_raya

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 13:00

hec manim da repdan xosum galmir.çünki çox söz yığınıdı. ancaq bir neçesi var sözlərində məna tapa bildiyim.SAgopa bi da EmineM.və təbii ki bir qolu da rap olan radikal təşkilat H.O.S.T.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 13:26

qost_iz_raya yazıb:
defender yazıb:

Bir damla həqiqət H.O.S.T-un deyil !!!!
bilirem..sadece men de hostu taniyanda artiq o mahni var idi ve host yaranmisdi.... Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 13:31

duzsoz yazıb:
men aqentda mecburi hamiya olarin rpelarni gonderirem sora bawlayirlar maraqlanmaqa)
men kitabi oxuyandan sora bezi sozler var ki onlari goturub yazmisdim.hem de saytin ozunden de meqaleler goturmusdum..dostlarimin xosu gelmirdi HOSTdan .... agentde onlarin meqalelerini gonderirdim dostlarima amma muellifini yazmidim.....bilirdim ki yazsam oxumayacaqlar.gonderirdm onlar da oxuyandan sora deyirdiler aaaaaaa ne zor meqaledi.....hardan tapmisan tural?deyirdim bu HOSTDAN QARAQANIN meqalesidi.... D tebii ki spz tapmirdilar demeye
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aze_girl.

aze_girl.

İsmarıc sayı : 23
Registration date : 02/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeB.e. 22 Sen. 2008 - 22:36

Meselen men bashqa ölkede qaliram Azerbaycandan tamamile ferqlidir bizde gimnaziyalar unvler,uzun sözun qisasi bizde her kese kitab defterini yigmaq uchun shkaf verirler sene mexsus olan o shkafin ustu ichinde H.O.S.T yazilari yazmisham hamisinin meqalesinden bir parcha butun tracklarin adlari var orda ister istemez menimle bir yerde oxuyan ushaglar maraglanirlar amma onlara en chox ing dilinde olan yerlerinden dinledirem chunki Az dilinde basha dushmurler ama onu deyim basha dushmeye dushmeye aglama trackini bizim qrupda iki qiz var beyenibler.H.O.S.T-u inshallah dunya arenasinda görmek isteyirem chunki bunu bacaracaqlarina eminem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sally(again)

Sally(again)

İsmarıc sayı : 21
Şəhər/Ölkə : Baku/Azerbaijan
Registration date : 24/08/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeÇər. 24 Sen. 2008 - 18:14

Men indiyenecan ele bilirdimki HOST-u netdekilerden bashqa heckes tanimirda...dunen maraqlandim,sinfimizin 90%-i HOST-u taniyir,sevir de...dehshete geldim...HALALDI HOST!BELE QISA VAXT ERZINDE...ELAA
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
OR-EL

OR-EL

İsmarıc sayı : 10
Registration date : 23/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC.a. 25 Sen. 2008 - 9:03

nece bacardim elede edirem. Telefonlara herden qonderirem. isteyirlerde:)
kecen defe HOSTun kohneyin qeyinib qetdim Univere, Ordanda 2 nefer istedi Mahnisin. bele bele qedirde
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
felon de jure

felon de jure

İsmarıc sayı : 40
Şəhər/Ölkə : umidler gebirstanligi
Registration date : 26/09/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC. 26 Sen. 2008 - 12:42

men hostu istemirem ve gel gedek repinden sora sevdim.ureyime yaxin olduglarini basha dushdum.b gune geder artig 5 nefere hostu tanidmisham,ve umid varam ki onlarda oz tanidiglarina hostu tanidirlar.men hostu tanidmag uchun sadece xaish eleyirem ki o insan sakit ve diggetli oturub hostun sozlerine gulag assin.hostu tanidmag chox asanddi,chunku onlar dogurdanda sevilen ve sevilmeyi bacaran insanlardi
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Travis_

İsmarıc sayı : 34
Registration date : 19/11/08

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitimeC.a. 4 Dek. 2008 - 18:16

Etrafimdaki insanlarin coxu HOST-u taniyir amma elesi varki rap rock-a qulag asana kendali deyirler.ona gorede olarin hec HOST-u tanimagin istemirem.
H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

HOSTU TANIMAYANLAR Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: HOSTU TANIMAYANLAR   HOSTU TANIMAYANLAR Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

HOSTU TANIMAYANLAR
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: H.O.S.T Alliance-
Keç: