Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

H.O.S.T haqqindan ilkin melum

Aaa gitmek 
+5
Turalfot
Fazile
MONTINO
defender
duzsoz
9 posters
MüəllifIsmarıc
duzsoz

duzsoz

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : koleler weheri
Registration date : 16/09/08

H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Empty
Yeni mövzuMövzu: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 2:11

H.O.S.T haqqinda ilk defe melumati haradan ewitmisiniz?
ilk defe hansi replarni dinlemisiniz?
Birinci defe replarna qulaq asdiqdan sonra reaksiyaviz?
nece defe qulaq asandan sora dunyavizi,istiqametivizi deyiwmek istesiz?
NE VAXTSA BEZE BILERSINIZ?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 9:51

duzsoz yazıb:
h.o.s.t haqqinda ilk melumatim bizden bize verlisi ucun yazdiqlari repi esidende almisam...duzunu deyim bu repden zehlem getdi,ele idi de zehlem gedir...ele bilirdim ki H.O.S.T da o biri qruplar kimi pul daliyca dusub.ama bu yay tetilde olanda....hostun buza donecem parcasina qulaq asdim.......sonra "aqlama"......sonra "istemirem"....sonra "menim mubarizem"......sonra "qarada qirmizi".....ve belelikle butun albomuna qulaq asmisam....... HOSTA qulaq asandan sora menim musiqi zovqum deyisdi.dunyaya baxis terzim deyisdi...HOSTdan o zaman beze bilerem ki ........?????........???...............fikirlesirem ama HOSTdan bezmek ucun bir sebeb tapa bilmirem axi
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
duzsoz

duzsoz

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 17:17

defender yazıb:
duzsoz yazıb:
h.o.s.t haqqinda ilk melumatim bizden bize verlisi ucun yazdiqlari repi esidende almisam...duzunu deyim bu repden zehlem getdi,ele idi de zehlem gedir...ele bilirdim ki H.O.S.T da o biri qruplar kimi pul daliyca dusub.ama bu yay tetilde olanda....hostun buza donecem parcasina qulaq asdim.......sonra "aqlama"......sonra "istemirem"....sonra "menim mubarizem"......sonra "qarada qirmizi".....ve belelikle butun albomuna qulaq asmisam....... HOSTA qulaq asandan sora menim musiqi zovqum deyisdi.dunyaya baxis terzim deyisdi...HOSTdan o zaman beze bilerem ki ........?????........???...............fikirlesirem ama HOSTdan bezmek ucun bir sebeb tapa bilmirem axi
mense hele HOST qrupu yaranmayanda bakuclani taniiyrdim,esasen Ferhadi.bezmeye qaldiqdasa hamidan her weyden tez bezirem amma HOST dan hec vaxt bezm,erem cubki mence tekce axmaq adam heqiqetden bezer
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 21:45

ilk defe menim dostum mene albomlarini verdi,Proloq....ona qulaq asandan sora maraqlandim H.O.S.Tnan...ve indiye kimi qulaq asiram...ve hec vaxt bezmiyecem...InwAllah)))) H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 21:49

duzsoz yazıb:
defender yazıb:
duzsoz yazıb:
mense hele HOST qrupu yaranmayanda bakuclani taniiyrdim,esasen Ferhadi.bezmeye qaldiqdasa hamidan her weyden tez bezirem amma HOST dan hec vaxt bezm,erem cubki mence tekce axmaq adam heqiqetden bezer
bravo..!!!! duz soze ne deyesen
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Fazile

İsmarıc sayı : 11
Registration date : 18/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC.a. 18 Sen. 2008 - 23:22

ilk defe istemireme gulaq asdim xowum geldi amma bawqa mahnilarindan xeberim yox idi amma sonra mubarizeme qulaq asdim o lap cox xowuma geldi.men hec vaxt onlardan bezmerem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Turalfot

Turalfot

İsmarıc sayı : 76
Şəhər/Ölkə : Baki - Ehmedli
Registration date : 12/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 0:00

Bu sohbeti o qeder danismisam ki, evvelki forumda da, yahoogroupsda da bezmisem.Indi yazmaga hec hal yoxdu, cunki tel.in isigin klaviaturanin ustune tutub yaziram D
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.turalfot.azeriblog.com
duzsoz

duzsoz

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 0:05

Turalfot yazıb:
Bu sohbeti o qeder danismisam ki, evvelki forumda da, yahoogroupsda da bezmisem.Indi yazmaga hec hal yoxdu, cunki tel.in isigin klaviaturanin ustune tutub yaziram D
aydindi)
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Turalfot

Turalfot

İsmarıc sayı : 76
Şəhər/Ölkə : Baki - Ehmedli
Registration date : 12/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 0:07

duzsoz yazıb:
Turalfot yazıb:
aydindi)

soz verirem bir gun yazacam, emin ola bilersiz.sadece veziyyetim hec de rahat deyil
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.turalfot.azeriblog.com
heartless_girl

heartless_girl

İsmarıc sayı : 75
Şəhər/Ölkə : GENCE
Registration date : 07/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 19 Sen. 2008 - 11:46

H.O.S.T. Alliance-i ilk defe itv-den Qaraj verlishinden tanimisham,,, ilk defe dinleyende qeribe hissler kecirdim,cunki eshitmek istediklerimi eshidirdim... ilk dinlediyim rap-leri istemirem,heyatin ellerinde, xronika... sonra axtardim internetden proloqu bir nechesini yukledim, sonra H.O.S.T. ozu mene disklerini gonderdi,saqolsunlar!
H.O.S.T. Alliance-dan hec vaxt bezmerem., men dinlediyim sadece H.O.S.T., Sagopa-dir vessalam,bashqa cur mahnilar dinleye bilmirem
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
felon de jure

felon de jure

İsmarıc sayı : 40
Şəhər/Ölkə : umidler gebirstanligi
Registration date : 26/09/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeŞ. 27 Sen. 2008 - 17:20

duzsoz yazıb:
birinci defe hostu garaj verlishinde gordum,xoshuma geldiler,amma teze teze orduya gatilmisham.hostun en birinci istemirem ve gel gedek mahnisini dinledim ve chox beyendim.gel gedeke gulag asanda chox aglamag tutur meni,ureyime yaxin mahnidi.men evvel repi xoshdamirdim,deyirdim reperler ancag kefden oxuyurlar,amma host chox ferglidi.onlarin her mahnisi menim ureyime yatir.haalaldi ushaglara H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Afa

İsmarıc sayı : 26
Registration date : 02/10/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 3 Okt. 2008 - 10:27

duzsoz yazıb:
salam.men sexsen 1ci defe hostun azad hostcular repini dinlemisem.cox xosuma gelib.ele o vbaxtdan xoslayiram.en cox qaraqan,aid,ve dervisi
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Afa

İsmarıc sayı : 26
Registration date : 02/10/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeC. 3 Okt. 2008 - 10:31

heartless_girl yazıb:
H.O.S.T. Alliance-i ilk defe itv-den Qaraj verlishinden tanimisham,,, ilk defe dinleyende qeribe hissler kecirdim,cunki eshitmek istediklerimi eshidirdim... ilk dinlediyim rap-leri istemirem,heyatin ellerinde, xronika... sonra axtardim internetden proloqu bir nechesini yukledim, sonra H.O.S.T. ozu mene disklerini gonderdi,saqolsunlar!
H.O.S.T. Alliance-dan hec vaxt bezmerem., men dinlediyim sadece H.O.S.T., Sagopa-dir vessalam,bashqa cur mahnilar dinleye bilmirem
salam.senin o qrupla elaqen var?men de istiyerdim hostcular birbirileri ile elaqe saxlasinlar
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Travis_

İsmarıc sayı : 34
Registration date : 19/11/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitimeŞ. 22 Noy. 2008 - 21:01

ILKdefe dosdum Proza treckne qulag asdirmisdi.Cox xosuma gelmisdi.Ondan sora qulag asmaga basladim.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: H.O.S.T haqqindan ilkin melum   H.O.S.T  haqqindan ilkin melum Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

H.O.S.T haqqindan ilkin melum
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: H.O.S.T Alliance-
Keç: