Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

Gun

Aaa gitmek 
+14
aze_girl.
Someone.
defender
MONTINO
qost_iz_raya
Luiza
YueMka
Pirate_of_Caspian
heartless_girl
_El_Senyor_de_la_Noche_
inteligent
FuCkEn_LiFe
IDeaLka
Jale
18 posters
Səhifə : nceki  1, 2
MüəllifIsmarıc
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

İsmarıc sayı : 138
Şəhər/Ölkə : so interesting??
Registration date : 08/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 19 Avq. 2008 - 17:11

Pirate_of_Caspian yazıb:
FuCkEn_LiFe yazıb:
YueMka yazıb:
Belə 1 söz var: "Əgər özünü 1 gündən artıq xoşbəxt hiss edirsənsə, demək, səndən nəyisə gizlədirlər". Smile Zarafata oxşasa da, həqiqət var.
Xoşbəxtlik çoox ani 1 məfhumdur. Onu həmişə qiymətləndirmək, ondan həmişə vaxtında zövq almaq lazımdır.
Ən xoşbəxt günüm, yəni belə xüsusi fərqlənə gün indi yadıma düşmür. Amma olub, özdə 1 dəfə yox.
Fucken_life, sən pessimist olmaqla ancaq özünə pislik etmiş olursan. Hər şeydə pis tərəf axtaranda, hərdənbir müsbət tərəf də görməyə çalış Wink . Bəlkə də səni əhatə adamlar sənə pis təsir edir... Hər halda, əminəm ki, nə vaxtsa özüna dünyada(BU DÜNYADA) hamıdan xoşbəxt adam hiss edəcəksən!! Smile
men hec bir sheyde pislik axtarmiram o pislik donub dolashib yenede meni tapir menlik bir shey yoxdu!
Butun pessimistlerin umumi sozudu bu.Axi niye her sheyde pislik axtarirsan?Niya yaxshi tereflerin tapmirsan?Men dunyadaki pislikleri inkar etmirem,hetta yaxshiliq azdi deye bilerem.Amma ki var.Az da olsa var.VAR.Her ishde bir xeyir vardir deyirler.Sen sadece hemin xeyri gormeyi bacarmirsan,gormeyi bacarsan her shey ela olar.Unutma ki,
Pessimist kulekden shikayet eder,optimist kuleyin deyishmesini gozleyer,realist ise qayigi duzeltmeye chalishar.
Yeqin bash dushdun ne demek isteyimi Wink
omen o kuleyin mene zerer verdiyin bilirem realist qardash o kulek firtina'ya donse senin aglina qayiqi duzeltmek deyil bi anda pacayi kurtarip kacmak qelir Wink
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
YueMka

YueMka

İsmarıc sayı : 18
Registration date : 06/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeC. 22 Avq. 2008 - 23:32

Fucken, sən pisliyi axtarmırsan, amma şüuraltı onu gözləyirsən!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 23 Avq. 2008 - 0:30

YueMka yazıb:
Fucken, sən pisliyi axtarmırsan, amma şüuraltı onu gözləyirsən!
sonucta yenede pisliyin geleceyini bile bile men nece yaxshiliqi gozleye bilerem ?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Pirate_of_Caspian

Pirate_of_Caspian

İsmarıc sayı : 60
Şəhər/Ölkə : Baki
Registration date : 11/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 23 Avq. 2008 - 13:58

FuCkEn_LiFe yazıb:
Pirate_of_Caspian yazıb:
FuCkEn_LiFe yazıb:
YueMka yazıb:
Belə 1 söz var: "Əgər özünü 1 gündən artıq xoşbəxt hiss edirsənsə, demək, səndən nəyisə gizlədirlər". Smile Zarafata oxşasa da, həqiqət var.
Xoşbəxtlik çoox ani 1 məfhumdur. Onu həmişə qiymətləndirmək, ondan həmişə vaxtında zövq almaq lazımdır.
Ən xoşbəxt günüm, yəni belə xüsusi fərqlənə gün indi yadıma düşmür. Amma olub, özdə 1 dəfə yox.
Fucken_life, sən pessimist olmaqla ancaq özünə pislik etmiş olursan. Hər şeydə pis tərəf axtaranda, hərdənbir müsbət tərəf də görməyə çalış Wink . Bəlkə də səni əhatə adamlar sənə pis təsir edir... Hər halda, əminəm ki, nə vaxtsa özüna dünyada(BU DÜNYADA) hamıdan xoşbəxt adam hiss edəcəksən!! Smile
men hec bir sheyde pislik axtarmiram o pislik donub dolashib yenede meni tapir menlik bir shey yoxdu!
Butun pessimistlerin umumi sozudu bu.Axi niye her sheyde pislik axtarirsan?Niya yaxshi tereflerin tapmirsan?Men dunyadaki pislikleri inkar etmirem,hetta yaxshiliq azdi deye bilerem.Amma ki var.Az da olsa var.VAR.Her ishde bir xeyir vardir deyirler.Sen sadece hemin xeyri gormeyi bacarmirsan,gormeyi bacarsan her shey ela olar.Unutma ki,
Pessimist kulekden shikayet eder,optimist kuleyin deyishmesini gozleyer,realist ise qayigi duzeltmeye chalishar.
Yeqin bash dushdun ne demek isteyimi Wink
omen o kuleyin mene zerer verdiyin bilirem realist qardash o kulek firtina'ya donse senin aglina qayiqi duzeltmek deyil bi anda pacayi kurtarip kacmak qelir Wink
Qaqash hele firtina bashlamamish sen firtinadan shikayet edirsen.Belke gunesh acdi?Hardan bilirsen?Sen kulek bashlarken firtinadan shikayetlenirsense gor firtina olsa ne olar?!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Luiza

İsmarıc sayı : 1
Registration date : 23/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 23 Avq. 2008 - 14:44

Menim bir chox xoshbext gunlerim olub Smile Sayilasi qeder deyil Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
FuCkEn_LiFe

FuCkEn_LiFe

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 24 Avq. 2008 - 20:59

firtinayada bashlatican aaa shindi yetmedimi kanki birak hayat benim ve bende Pesimist Kotu Adam Rolunu Oynuyom biktim usandim Allah ashkina yeter ya D
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇər. 3 Sen. 2008 - 11:31

Xoshbextlik ve Bedbextlik.man Xoshbextliyi sechirem.heyat sonu oldugunu bilsam bele gozeldi,axi butun gozel sylerin bir sonu var.Allah biza bu heyati veribse demeli onu laziminca,severek yasamaliyig.ama eyni zamanda sonu oldugunu da unutmamaliyig
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 7 Sen. 2008 - 22:03

Xowbextem cunki helede nefesim gedir gelir,ve mene qiymetli olan insanlarda yawayirlar...ama nedense ozumu xowbext hiss etmirem Caaan
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

İsmarıc sayı : 87
Şəhər/Ölkə : Baki/6 mkrn
Registration date : 09/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 7 Sen. 2008 - 23:38

MONTINO yazıb:
Xowbextem cunki helede nefesim gedir gelir,ve mene qiymetli olan insanlarda yawayirlar...ama nedense ozumu xowbext hiss etmirem Caaan
Belke biraz nashukursen...???her ne olsada az gelir,ebedi qishdayam,ama inaniramki yaz gelir
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 7 Sen. 2008 - 23:57

_El_Senyor_de_la_Noche_ yazıb:
MONTINO yazıb:
Belke biraz nashukursen...???her ne olsada az gelir,ebedi qishdayam,ama inaniramki yaz gelir
yeqin xosbextlik o qederdi ki xosbextlikden bezib aetiq
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Someone.

İsmarıc sayı : 5
Registration date : 08/09/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 8 Sen. 2008 - 16:56

bəlkə gülüncdü amma mən hər dünənimdə xöşbəxt idim deyə düşünürəm.. itirə itirəı gəlirik və o itirdiklərimiz bizə nəsə qazandırır. bəlkə də 1 ay əvvəl mən çox pis idim. ama bu gün düşünürəm ki mən o gün xöşbəxt idim... qarışıq oldu bir az deyəsən
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB.e. 8 Sen. 2008 - 23:54

Someone. yazıb:
bəlkə gülüncdü amma mən hər dünənimdə xöşbəxt idim deyə düşünürəm.. itirə itirəı gəlirik və o itirdiklərimiz bizə nəsə qazandırır. bəlkə də 1 ay əvvəl mən çox pis idim. ama bu gün düşünürəm ki mən o gün xöşbəxt idim... qarışıq oldu bir az deyəsən
incime ama sozleri heftebecer eledin Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

İsmarıc sayı : 75
Şəhər/Ölkə : GENCE
Registration date : 07/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 14:22

Someone. yazıb:

qarishiq olmadi, Wink anlayan anladi ne demek istediyini...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 18:03

heartless_girl yazıb:
Someone. yazıb:

qatiliram Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 21:56

heartless_girl yazıb:
Someone. yazıb:

men basa dusdum eee prosta zarafat eliyirdim....yeqin muellif basa dusdu
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aze_girl.

aze_girl.

İsmarıc sayı : 23
Registration date : 02/09/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:06

xosh kechen sevindirici xeber aldigim gun olub amma tam xöshbext olacagim gun olmayib amma inshallah olar
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:08

aze_girl. yazıb:
xosh kechen sevindirici xeber aldigim gun olub amma tam xöshbext olacagim gun olmayib amma inshallah olar
xosbext olmaq her kesin oz elindedir..ALLAH her kese hosbex olmaq ucun sans verir..sadece bu sansi elden verenler var..ve ya duzgun istifade etmeyenler var
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Death_Angel

Death_Angel

İsmarıc sayı : 18
Şəhər/Ölkə : Baki
Registration date : 20/09/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 18:21

heyatimda ele gun olmayib
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
duzsoz

duzsoz

Şəhər/Ölkə : koleler weheri
Registration date : 16/09/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 18:35

ollub cox olub,buna gore ALLAHMA minnetdaram!!!!bu yaxinlarda anami 9 aaydan sora anami yeniden gormeyim.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Turalfot

Turalfot

İsmarıc sayı : 76
Şəhər/Ölkə : Baki - Ehmedli
Registration date : 12/09/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeŞ. 20 Sen. 2008 - 22:16

.

Redaktə edən: Turalfot, son redaktə tarixi: C.a. 1 İyul 2010 - 14:22, cəmi 1 dəfə
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.turalfot.azeriblog.com
Travis_

İsmarıc sayı : 34
Registration date : 19/11/08

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitimeB. 7 Dek. 2008 - 23:18

Xosbext gun olmuyub amma pis gunler cox olur. H.O.S.T Alliance
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Gun - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Gun   Gun - Sayfa 2 Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Gun
Əvvələ qayıt 
2 səhifə (Cəmi 2 səhifə)Səhifə : nceki  1, 2

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: Ordan - Burdan-
Keç: