Hər şey qaranlıqdan başladı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hər şey qaranlıqdan başladı...

Dünyanı əksinə fırlatmaq üçün geriyə dönməyimiz bəsdir...

AnasayfaLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

Azerbaycana ses verek!!!

Aaa gitmek 
5 posters
MüəllifIsmarıc
qost_iz_raya

qost_iz_raya

İsmarıc sayı : 157
Şəhər/Ölkə : baku, 7mkr
Registration date : 31/08/08

Azerbaycana ses verek!!! Empty
Yeni mövzuMövzu: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 22:39

U6aqlar balka da daxlisiz olacaq nu yene de bura yazmaga ozume borc bildim votethenation.com deye bir sayt var ve orda hami oz olkesine ses verir.man da dedim ki siz de bilin orda reytinglarda armenia birinci yerdedi galin oz olkemize ses verek har alti saatdan bir u4 sas vermak mumkundu.3 sas haqqina maliksizniz bu saslari lehine ve elehine olaraq vere bilersiniz.bunlar haqda saytda melumat var yene de paylashmag istadim. man diiram 2sas Azerbaycanin lehina ve bir ses de Armenianin elihine verin.nu yene de kim ne4e istasa.siyahida Armenia 1ci, biz isa 3cuyuk.sayt haqqinda dostlarimin birinnan esitdim ve size demeye borc bildim.ama xaishim xabari prosto oxuyub kecmiyin sas verin.indidan hamiya Thank You
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:15

qost_iz_raya yazıb:
U6aqlar balka da daxlisiz olacaq nu yene de bura yazmaga ozume borc bildim votethenation.com deye bir sayt var ve orda hami oz olkesine ses verir.man da dedim ki siz de bilin orda reytinglarda armenia birinci yerdedi galin oz olkemize ses verek har alti saatdan bir u4 sas vermak mumkundu.3 sas haqqina maliksizniz bu saslari lehine ve elehine olaraq vere bilersiniz.bunlar haqda saytda melumat var yene de paylashmag istadim. man diiram 2sas Azerbaycanin lehina ve bir ses de Armenianin elihine verin.nu yene de kim ne4e istasa.siyahida Armenia 1ci, biz isa 3cuyuk.sayt haqqinda dostlarimin birinnan esitdim ve size demeye borc bildim.ama xaishim xabari prosto oxuyub kecmiyin sas verin.indidan hamiya Thank You
oldu brat
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_El_Senyor_de_la_Noche_

_El_Senyor_de_la_Noche_

İsmarıc sayı : 87
Şəhər/Ölkə : Baki/6 mkrn
Registration date : 09/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:18

qost_iz_raya yazıb:
Men artiq ses verdim Azerbaijan
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
defender

defender

İsmarıc sayı : 199
Registration date : 30/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇ.a. 9 Sen. 2008 - 23:22

_El_Senyor_de_la_Noche_ yazıb:
qost_iz_raya yazıb:
Men artiq ses verdim Azerbaijan
uje men de
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇər. 10 Sen. 2008 - 10:57

usaqlar mumkundunsa har gun sas verin cunki bildiyiniz kimi har 6 saatdan bir sas vermak mumkundu.sasimiz na qadar cox olsa bir o qadar yaxshi.duz deyil? Smile
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇər. 10 Sen. 2008 - 11:18

usaglar bayaq hamin saytda bir sey gordum ve bu meni derinden kederlendirdi hamin saytda elehine en cox ses verilen olke biziy.bu cox uzucu bi durum. Sad Sad
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MONTINO

MONTINO

İsmarıc sayı : 52
Şəhər/Ölkə : Azerbaijan
Registration date : 06/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeÇər. 10 Sen. 2008 - 22:17

mende ses verdiimm))) Azerbaijan
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
heartless_girl

heartless_girl

İsmarıc sayı : 75
Şəhər/Ölkə : GENCE
Registration date : 07/08/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeC. 12 Sen. 2008 - 14:18

men de ses verdim,bu sayti bilirdim, Azerbaycan dogrudan da gerideymish ki Sad vaxt vardi lap onde AZERBAYCAN gedirdi... ne ise,duzeler,.,, teki derd bu olsun Azerbaijan
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008 - 20:57

usaglar bu ilin sonunda orda 2008in BEST VOTED COUNTRYsini sececekler.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
qost_iz_raya

qost_iz_raya

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitimeŞ. 13 Sen. 2008 - 20:59

usaglar bu ilin sonunda orda 2008in BEST VOTED COUNTRYsini sececekler.yani en cox ses toplayan BEST VOTED COUNTRY 2008 olacag. bu gedishnan ermanistan olacag
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Azerbaycana ses verek!!!   Azerbaycana ses verek!!! Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Azerbaycana ses verek!!!
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Hər şey qaranlıqdan başladı... :: Forum :: Ordan - Burdan-
Keç: